سوالات متداول قبل از خرید از سایت اک پرو

آیا اکانت ها بر روی ایمیل ما فعال‌سازی می‌شود؟

-در محصولاتی که ایمیل خود را باید وارد کنید فقط امکان ثبت اکانت بر روی ایمیل شماست. و مابقی سرویس‌ها به صورت هکی بوده و ایمیل و پسورد در پنل کاربری شما بخش سرویس‌ها قرار میگیرد.

چرا قیمت اکانت قیمت کمتری نسبت قیمت وبسایت اصلی دارد؟

-چون این اکانت‌ها کرکی یا هکی هستند.و احتمال برگشت خوردن دارند.

اکانت کرکی و هکی چیست؟

-اکانتی هست که با روش‌های هک بدست آمده و اشتراک توسط فرد دیگری خریداری شده و شما با ایمیل و پسورد آن شخص از اشتراک آن سرویس استفاده می‌کنید.

مزایای اکانت کرکی چیست؟

-اکانت کرکی هزینه خیلی پایین‌تری نسبت به هزینه اشتراک اورجینال دارد ، همچنین شما در اشتراک کرکی نیاز به شارژ دوباره اکانت ندارید و صاحاب اصلی اکانت که اشتراک را خریداری کرده است خودش آن را تمدید می‌کند..

معایب اکانت‌های کرکی

-با توجه به کرکی بودن اکانت‌ها احتمال برگشت خود این اکانت ها وجود دارد. (اگر شما همراه با ضمانت اکانت‌ها را خریداری کرده باشید ما جایگزینی برای شما درنظر میگیریم) شما دسترسی کامل به اکانت ندارید ، یعنی نمی‌توانید در همه دستگاه‌هایتان از اکانت کرکی استفاده کنید..

چه تضمینی وجود دارد که اکانت هکی خراب نشود؟

- ما این اکانت‌ها را گارانتی می‌کنیم و اگر این اکانت‌ها برگشت بخورند اکانت جدیدی در اختیار شما قرار می‌‌دهیم.

گارانتی و یا ضمانت شامل چه چیزهاییست؟

-اگر اکانتی که تحویل گرفته‌اید مشکل داشت. (مشکل اتصال ، مشکل وارد نشدن) ما اکانت جدیدی برای شما درنظر میگیریم

برای آن سالم ماندن اکانت چه باید بکنیم؟

-برای آن که برای اکانتی که خریداری کرده‌اید مشکل پیش نیاید یا حداقل مدت بیشتری کار کند، سعی کنید سرویس‌هایی که نیازی به ورود به پنل کاربری نیست ، وارد پنل کاربری نشوید. تغییراتی در اکانت ایجاد نکنید، از همه مهم‌تر اکانت را به کس دیگری ندهید. یا هرکاری که فکر می‌کنید صاحب اصلی اکانت متوجه لو رفته ایمیل و پسوردش بشود را انجام ندهید.

زمان تحویل اکانت ها چقدر است؟

-تیم اک پرو تمام سعی خود را در تحویل سریع اکانت‌ها پس از سفارش دارد ولی گی گاهی مشکلاتی پیش می‌آید که تحویل این اکانت‌ها به تاخیر میوفتد. زمان تحویل هر اکانت از 5 دقیقه تا 24 ساعت می‌باشد

ایا امکان برگشت پول پس از استفاده از اکانت وجود دارد؟

-اگر قبل از تحویل اکانت بنا به هردلیلی پشیمان شده باشید می‌توانیم هزینه شما را برگشت بزنیم. ولی پس از تحویل اکانت و استفاده از آن این مورد امکان پذیر نیست! زیرا اکانت‌ها کرکی بوده و امکان فروش دوباره آن به شخص دیگری وجو ندارد. همچنین امکان مسدود کردن دسترسی شما به اکانت وجود ندارد.

آیا امکان اضافه کردن ضمانت پس از خریداری اکانت وجود دارد؟

-اگر اکانت خود را تهیه کنید و بعد تا حداکثر دو هفته خواسته باشید ضمانت آن را افزایش بدهید بله وجود دارد.

آیا امکان تغییر رمز اکانت کرکی خریداری شده وجود دارد؟

-خیر امکان تغییر رمز اکانت کرکی وجود ندارد. و اگر رمز آن را عوض کنید صاحب اصلی آن ، اکانت را برگشت زده و دیگه شامل ضمانت قرار نمیگیرد.

11 - برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به واحد پشتیبانی در چت آنلاین وبسایت و همچنین تلگرام ما پیام بدهید

ایدی پشتیبانی آنلاین در تلگرام