تماس با ما

جهت ارتباط با ما فرم رو به رو را پر کرده.

نکته : لطفا جهت دریافت پاسخ اطلاعات را دقیق پر کنید.

لطفا جهت دریافت جواب ایمیل خود را به درستی وارد کنید.
شماره تماس خود را اگر تمایل به دریافت جواب از طریق پیامک دارید وارد کنید.
لطفا موضوع پیام خود را مشخص کنید.
پیام خود را اینجا وارد کنید.
سوالی دارید؟

لطفا ابتدا سوالات زیر را بررسی کنید.

سوالات متداول

در محصولاتی که ایمیل خود را باید وارد کنید فقط امکان ثبت اکانت بر روی ایمیل شماست. و مابقی سرویس‌ها به صورت هکی بوده و ایمیل و پسورد در پنل کاربری شما بخش سرویس‌ها قرار میگیرد.

اکانت کرکی هزینه خیلی پایین‌تری نسبت به هزینه اشتراک اورجینال دارد ، همچنین شما در اشتراک کرکی نیاز به شارژ دوباره اکانت ندارید و صاحاب اصلی اکانت که اشتراک را خریداری کرده است خودش آن را تمدید می‌کند..

ما این اکانت‌ها را گارانتی می‌کنیم و اگر این اکانت‌ها برگشت بخورند اکانت جدیدی در اختیار شما قرار می‌‌دهیم.

چون این اکانت‌ها کرکی یا هکی هستند.و احتمال برگشت خوردن دارند.

با توجه به کرکی بودن اکانت‌ها احتمال برگشت خود این اکانت ها وجود دارد. (اگر شما همراه با ضمانت اکانت‌ها را خریداری کرده باشید ما جایگزینی برای شما درنظر میگیریم) شما دسترسی کامل به اکانت ندارید ، یعنی نمی‌توانید در همه دستگاه‌هایتان از اکانت کرکی استفاده کنید..

اگر اکانتی که تحویل گرفته‌اید مشکل داشت. (مشکل اتصال ، مشکل وارد نشدن) ما اکانت جدیدی برای شما درنظر میگیریم

اکانتی هست که با روش‌های هک بدست آمده و اشتراک توسط فرد دیگری خریداری شده و شما با ایمیل و پسورد آن شخص از اشتراک آن سرویس استفاده می‌کنید.

وبسایت اک پرو مجهز به سیستم تحویل خودکار هست اما در سرویس هایی که فروش آن بالاست و امکان تحویل خودکار نیز میسر هست. در بیشتر سرویس های کرکی وی پی ان تحویل اکانت خودکار هست.

خیر امکان تغییر رمز اکانت کرکی وجود ندارد. و اگر رمز آن را عوض کنید صاحب اصلی آن ، اکانت را برگشت زده و دیگه شامل ضمانت قرار نمیگیرد.

ارز خود را انتخاب کنید.
USD دلار آمریکا
SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://www.payam-resan.com/ws/v2/ws.asmx' : Premature end of data in tag p line 73