آموزش گرفتن آیپی ثابت در فیلترشکن NordVPN

آموزش گرفتن آیپی ثابت NordVPN و دسترسی به سرور های بیش از 60 کشور!

قطعا بیشتر از ماها دوست داریم درآمد دلاری داشته باشم! و به فکر این هستیم که به سراغ ترید برویم! خب وبسایت و برنامه بایننس به آیپی های متداول حساس هست! پس یا باید VPS خریداری کنیم که همون سرور مجازی هست؛ یا باید VPN یا فیلترشکن رو خریداری کنیم.
از آنجایی که بایننس نیازمند آیپی ثابت هست باید فیلترشکنی استفاده کنیم که آیپی ثابت داشته باشد. در بین تمام فیلترشکن‌هایی که استفاده می‌کنیم تنها یک گزینه هست که می‌توان آیپی ثابت یک سرور مشخص را دریافت کرد. آن هم NordVPN هست.
در ادامه همراه ما باشید که با هم نحوه گرفتن آیپی ثابت NordVPN را یاد بگیریم!

وارد شدن به اکانت NordVPN

اگر هنوز اکانت NordVPN خود را تهیه نکردید میتوانید از لینک زیر به فروشگاه ما رفته و سفارش دهیم

برای خرید اکانت NordVPN با ضمانت دائمی اینجا کلیک کنید.

برای خرید از طریق پشتیبانی آنلاین تلگرام و یا اینستاگرام به لینک های پایین مراجعه کنید.

برای وصل شدن به پشتیبانی تلگرام اینجا کلیک کنید.

برای وصل شدن به پشتیبانی اینستاگرام اک پرو اینجا کلیک کنید.

 

اولین کار این هست که نرم افزار NordVPN را نصب کرده و اکانت خود را وارد نرم افزار بکنید. آموزش نصب و وارد کردن اکانت خود در نرم افزار NordVPN را در مقاله قبلی توضیح دادیم.

برای مشاهده آن مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اگر در ورود به نرم افزار NordVPN مشکل دارید یا به عبارت ساده‌تر هنگام ورود به برنامه NordVPN با ارور failed to connect مواجه می‌شوید می‌تواند با مراجعه به مقاله زیر آن مشکل را حل کرده.
حل مشکل failed to connect | مشکل ورود به اکانت در نورد وی پی ان
آموزش گرفتن آیپی ثابت NordVPN در هر دو دستگاه کامپیوتر و گوشی یکی هست ولی هردو را آموزش می‌دهیم.

آموزش ویدیویی گرفتن آیپی ثابت NordVPN

آموزش گرفتن آیپی ثابت NordVPN در ویندوز.

آموزش گرفتن آیپی ثابت NordVPN در اندورید.

 

مقاله پیشنهادی

آموزش نصب OpenVPN برای NordVPN

توضیح کلی نحوه عملکرد آیپی ثابت NordVPN


اگر وقتی فیلترشکن NordVPN متصل می‌شود به بخش وسط آن توجه کنید متوجه عملکرد این VPN خواهید شد.
در اینجا شما اسم کشور و یک حرف که حالا هرکس هر اسمی بخواهد روش می‌گذارید؛ یکی می‌گوید هشتگ ، یکی می‌گوید مربع ، حتی یکی می‌گوید نردبان!!! خب حالا از شوخی بگذریم. در ادامه این حرف یک عددی زده است. نکته همینجاست!!!
شما برای گرفتن آیپی ثابت به اسم کشور و به شماره آن نیاز دارید. مثلا شما برای تماس گرفتن با یک خانه و یا شرکت مشخص به شماره آنجا نیاز دارید! خب این کاملا مشخص هست که شما هم برای گرفتن همان آیپی که قبلا گرفته اید به شماره سرور آن آیپی نیاز دارید.
خب این یک توضیح کلی بود از نحوه عملکرد این VPN.

فرمول گرفتن آیپی ثابت NordVPN

خب حالا ما چطور آیپی یک سرور مشخص را بگیریم؟ خب شما برای گرفتن آیپی یک سرور مشخص به بخش سرچ یا همان جستجو برنامه می‌روید و بعد در آنجا باید ساختار زیر را پیاده کنید! اسم کشور و بعد یک فاصله و بعد حرف # و بعد شماره سرور. یا به صورت ساده تر ]اسم کشور #عددسرور[.
مثال : turkey #22.
تبریک!!! شما به راحتی تونستید آیپی سرور شماره 22 کشور ترکیه را بگیرید. و هربار که بخواهید همین آیپی را بگیرید همین عبارت Turkey #22 را در سرچ یا همان بخش جستجو برنامه سرچ می‌کنید. و برای شما می‌آید.
حال شما اگر بار اولتان هست که می‌خواهید از NordVPN استفاده کنید و هنوز سروری را برای خود انتخاب نکرده‌اید، فقط عبارت ]اسم کشور #[ را نوشته و بعد تمام سرور‌های آن کشور برای شما نمایش داده خواهد شد و شما یک سرور را برای خود انتخاب می‌کنید و عدد آن را به خاطر می‌سپارید که دفعات بعدی به همان سرور متصل شوید.
حال به سراغ نحوه گرفتن آیپی ثابت در نسخه ویندوز و اندروید می‌رویم.
نکته: نحوه گرفتن آیپی ثابت در تمام سیستم عامل ها مثل هم هستند.

ویندوز.

راه اول


وقتی وارد برنامه NordVPN در نسخه ویندوز شدید. صفحه بالا به شما نمایش داده خواهد شد. همانطور که گفتم برای گرفتن آیپی ثابت به بخش سرچ مراجعه میکنیم. و بعد در آنجا اسم کشور را می‌نویسیم و بعد حرف # را می‌گذاریم و بعد همه سرور‌های آن کشور برای ما نمایش داده خواهد شد . حال ما یک سرور را انتخاب کرده و به آن متصل می‌شویم.

راه دوم

آیپی ثابت NordVPN
راه دیگر گرفتن آیپی ثابت در سیستم آن هست که کشور مورد نظر خود را در لیست سمت چپ پیدا کرده و 3 نقطه‌ای که در رو به روی آن هست را بزنیم.بعد از آن یک پنجره کوچکی باز می‌شود و بعد در بعضی از کشور‌ها می‌توان شهر را انتخاب کرد. و در پایین آن می‌توان سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آن درصد ها چی هستند؟!

قطعا برای شما سوال خواهد شد که درصد کنار سرور‌ها چی هستند؟ آنها نشان دهنده ظرفیت سرور‌ها هستند؛ اگر توجه کنید سرور‌هایی که درصد آنها 100 هست کم رنگ هستند و قابل استفاده نیستند. پس سرور هایی را انتخاب کنید که نه درصد خیلی پایینی داشه باشند نه درصد آن خیلی بالا بشد.
دلیل این که سرور‌‌هایی را که درصد خیلی پایینی دارد انتخاب نکنید این هست که شرکت NordVPN بعد از مشاهده و بررسی این سرور‌ها ، سرور هایی که استفاده آنها کم هست را حذف کرده. و اگر شما آن سرور ها را انتخاب کنید و NordVPN آن سرور را حذف کند ؛ دیگر نخواهید توانست به آن سرور متصل شوید و باید سرور دیگری انتخاب کنید و این باعث می‌شود که از سمت بایننس اخطار تغییر آیپی دریافت کنید.

وصل شدن سریع تر به سرور قبلی

پس از آن که به سرور متصل شوید، در پایین سرچ بخشی به نام Recents وجود دارد که در آنجا سرور‌هایی که اخیرا به آنها وصل شدید را نمایش می‌دهد. این بخش به شما کمک می‌کند که به راحتی بتوانید به سروری که قبلا وصل شدید، وصل بشد. به عبارت دیگر یعنی دیگر نیاز نباشید هی به قسمت سرچ رفته و یا به قسمت کشور مربوطه و دنبال سرور مورد نظر خود بگردید.

نسخه گوشی (اندورید)

در گوشی وقتی شما وارد NordVPN می‌شوید صفحه پایین را به بالا بکشید بخش کشور ها نمایش داده خواهد شد. ولی شما به بخش سرچ نیاز دارید. بر روی سرچ که بزنید وارد صفحه سرچ می‌شوید. و در آنجا همانطور که گفتیم اسم کشور و بعد یک فاصله و بعد حرف# را بزارید تا سرور ها نمایش داده شود؛ اگر شماره سرور را می‌دانید شماره سرور را هم وارد کنید تا مستقیم به همان سرور برسید و بهش متصل شوید.
حال روشی وجود دارد که هی شما دردسر وارد کردن اسم کشور و حرف # و… را نداشته باشد.

راه‌حل راحت وصل شدن

شما وقتی سرور خود را انتخاب کردید انگشت خود را روی آن نگه دارید تا با پیغام زیر مواجه شوید.
این پیغام می‌گوید که یک شورتکات یا یک میانبر از این سرور برای شما در صفحه اصلی گوشیتان ایجاد کند و اگر شما بزنید Add این سرور به صفحه اصلی شما اضافه می‌شود و از آن به بعد هر وقت که اینترنتتان را وصل کنید و بعد بر روی این سرور بزنید خود برنامه مستقیم وارد NordVPN می‌شود و به همان سروری که انتخاب کردید وصل می‌شود.

سخن پایانی

تمام!!! تبریک می‌گوییم شما به راحتی توانستید از NordVPN آیپی ثابت بگیرید! حال با خیال راحت به بایننس برید و برای خود معاملات پر سودی رقم بزنید!
امید معاملات پر سودی برای شما!
حتما برای ما نظر خود را درباره آموزش ثبت کنید. اگر سوالی دارید و یا بخشی را متوجه نشدید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید تا تیم اک پرو شما را راهنمایی بکند!

برای خرید اکانت NordVPN با ضمانت دائمی اینجا کلیک کنید.

برای خرید از طریق پشتیبانی آنلاین تلگرام و یا اینستاگرام به لینک های پایین مراجعه کنید.

برای وصل شدن به پشتیبانی تلگرام اینجا کلیک کنید.

برای وصل شدن به پشتیبانی اینستاگرام اک پرو اینجا کلیک کنید.

 نسخه اورجینال

نسخه اورجینال روی ایمیل شما بوده و به به صورت دلاری پرداخت میشود. برای خرید به صورت ارز دیجیتال از فروشگاه استفاده کنید و برای خرید به صورت ریالی به پشتیبانی تلگرام و اینستاگرام

 


نسخه کرکی

کرکی روی ایمیل شما نیست و قیمتش خیلی خیلی پایین تر از نسخه اورجینال هست. برای خرید به صورت ارز دیجیتال از فروشگاه استفاده کنید و برای خرید به صورت ریالی به پشتیبانی تلگرام و اینستاگرام

ارز خود را انتخاب کنید.
USD دلار آمریکا
SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://www.payam-resan.com/ws/v2/ws.asmx' : Premature end of data in tag p line 73